VOJENS

28. september 2019

Kl. 9:00 - 17:00

Team Silkeby

Silkeborg Curling Club


John Hansen

Anni Gustavussen

Jan Knoth

Louise Zimmer

Aarhus Allstars

Aarhus Curling Klub


Thea R, Christensen

René Stensig

Alex Østergaard

Richard Chin

Thorbjørn Jackholm

Wendelboerne

Frederikshavn Curling Club


Stefanie Schlegel

Peter Engsig

Jens Christensen

Carsten Nordentoft

Jost Schlegel

Team Odin

Curling Club Odin


Arne Andersen

Stig B. Jensen

Torben A. Jensen

Ove Elneff

Rikke Jensen

Mabroom 5

Odense Curling Club


Martin Majlund

John Valtersson

René Andersen

Martin Schmidt Andersen

Tordenskiolds soldater

Frederikshavn Curling Club


Leo Jensen

Holger Lohse

Jan Hansen

Jeanne Engsig

Frits Henriksen

Aarhus Curling

De Voksne

Aarhus Curling Klub


Jørgen Kragh Østby

Henriette Andersen

Susanne Andersen

Hanne Leander

Ove Kjær Petersen

Team Flottenheimerz Plus

Odense Curling Club


Lone Tordrup

Jonathan Kjær Harregaard

Simon Bønløkke Pedersen

Mikkel Juul Larsen

Jens Eeg Ellitsgaard

ODENSE

30. november 2019

Kl. 9:00 - 17:00

Team Odin

Curling Club Odin


Arne Andersen

Stig B. Jensen

Torben A. Jensen

Ove Elneff

Rikke Jensen

Mabroom 5

Odense Curling Club


Martin Majlund

John Valtersson

René Andersen

Martin Schmidt Andersen

Rullestenene med forstærkning

Silkeborg Curling Club


Mathias Linack

Thomas Westermann

Brian Lund

Betina Riber Andersen

Gorm Hilfling Larsen

Aarhus Curling

De Voksne

Aarhus Curling Klub


Jørgen Kragh Østby

Henriette Andersen

Susanne Andersen

Hanne Leander

Ove Kjær Petersen

Team Flottenheimerz Plus

Odense Curling Club


Lone Tordrup

Jonathan Kjær Harregaard

Simon Bønløkke Pedersen

Mikkel Juul Larsen

Jens Eeg Ellitsgaard

Tordenskiolds soldater

Frederikshavn Curling Club


Leo Jensen

Holger Lohse

Jan Hansen

Jeanne Engsig

Frits Henriksen

Aarhus Allstars

Aarhus Curling Klub


Thea R, Christensen

René Stensig

Alex Østergaard

Richard Chin

Thorbjørn Jackholm

Wendelboerne

Frederikshavn Curling Club


Stefanie Schlegel

Peter Engsig

Jens Christensen

Carsten Nordentoft

Jost Schlegel

Team Silkeby

Silkeborg Curling Club


John Hansen

Anni Gustavussen

Jan Knoth

Louise Zimmer

AARHUS

4. januar 2020

Kl. 9:00 - 17:00

Team Silkeby

Silkeborg Curling Club


John Hansen

Anni Gustavussen

Jan Knoth

Louise Zimmer

Aarhus Allstars

Aarhus Curling Klub


Thea R, Christensen

René Stensig

Alex Østergaard

Richard Chin

Thorbjørn Jackholm

Rullestenene med forstærkning

Silkeborg Curling Club


Mathias Linack

Thomas Westermann

Brian Lund

Betina Riber Andersen

Gorm Hilfling Larsen

Team Odin

Curling Club Odin


Arne Andersen

Stig B. Jensen

Torben A. Jensen

Ove Elneff

Rikke Jensen

Team Flottenheimerz Plus

Odense Curling Club


Lone Tordrup

Jonathan Kjær Harregaard

Simon Bønløkke Pedersen

Mikkel Juul Larsen

Jens Eeg Ellitsgaard

Tordenskiolds soldater

Frederikshavn Curling Club


Leo Jensen

Holger Lohse

Jan Hansen

Jeanne Engsig

Frits Henriksen

Aarhus Curling

De Voksne

Aarhus Curling Klub


Jørgen Kragh Østby

Henriette Andersen

Susanne Andersen

Hanne Leander

Ove Kjær Petersen

Wendelboerne

Frederikshavn Curling Club


Stefanie Schlegel

Peter Engsig

Jens Christensen

Carsten Nordentoft

Jost Schlegel

FREDERIKSHAVN

8. februar 2020

Kl. 9:00 - 17:00

Team Odin

Curling Club Odin


Arne Andersen

Stig B. Jensen

Torben A. Jensen

Ove Elneff

Rikke Jensen

Team Flottenheimerz Plus

Odense Curling Club


Lone Tordrup

Jonathan Kjær Harregaard

Simon Bønløkke Pedersen

Mikkel Juul Larsen

Jens Eeg Ellitsgaard

Team Silkeby

Silkeborg Curling Club


John Hansen

Anni Gustavussen

Jan Knoth

Louise Zimmer

Aarhus Curling

De Voksne

Aarhus Curling Klub


Jørgen Kragh Østby

Henriette Andersen

Susanne Andersen

Hanne Leander

Ove Kjær Petersen

Wendelboerne

Frederikshavn Curling Club


Stefanie Schlegel

Peter Engsig

Jens Christensen

Carsten Nordentoft

Jost Schlegel

Aarhus Allstars

Aarhus Curling Klub


Thea R, Christensen

René Stensig

Alex Østergaard

Richard Chin

Thorbjørn Jackholm

Tordenskiolds soldater

Frederikshavn Curling Club


Leo Jensen

Holger Lohse

Jan Hansen

Jeanne Engsig

Frits Henriksen

ESBJERG

21. marts 2020

Hele dagen

inkl. fælles aftensspisning

Team Odin

Curling Club Odin


Arne Andersen

Stig B. Jensen

Torben A. Jensen

Ove Elneff

Rikke Jensen

Team Flottenheimerz Plus

Odense Curling Club


Lone Tordrup

Jonathan Kjær Harregaard

Simon Bønløkke Pedersen

Mikkel Juul Larsen

Jens Eeg Ellitsgaard

Tordenskiolds soldater

Frederikshavn Curling Club


Leo Jensen

Holger Lohse

Jan Hansen

Jeanne Engsig

Frits Henriksen

Aarhus Curling

De Voksne

Aarhus Curling Klub


Jørgen Kragh Østby

Henriette Andersen

Susanne Andersen

Hanne Leander

Ove Kjær Petersen

Wendelboerne

Frederikshavn Curling Club


Stefanie Schlegel

Peter Engsig

Jens Christensen

Carsten Nordentoft

Jost Schlegel

Team Silkeby

Silkeborg Curling Club


John Hansen

Anni Gustavussen

Jan Knoth

Louise Zimmer

Aarhus Allstars

Aarhus Curling Klub


Thea R, Christensen

René Stensig

Alex Østergaard

Richard Chin

Thorbjørn Jackholm

Rullestenene med forstærkning

Silkeborg Curling Club


Mathias Linack

Thomas Westermann

Brian Lund

Betina Riber Andersen

Gorm Hilfling Larsen

Eventuelle spørgsmål rettes til

Mikkel Juul Larsen

Odense Curling Club

mikkel.jl@gmail.com.

Dansk Curling Forbund / Danish Curling Association

Idrættens Hus, 2605 Brøndby, Denmark

www.curling.dk